KEMERBURGAZ KURT KEMERİ MESİRE ALANI DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

ormaniçi ve gölet kenarı yürüyüş ve sonrasında serbest zamanda piknik.

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
 

14 ARALIK 2020 PAZARTESİ

KEMERBURGAZ KURTKEMERİ MESİRE ALANI

10 İLA 15KM DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

SERBEST ZAMANDA PİKNİK

Sıkıntılı geçen bu günlerde yine kendimizi doğaya atıyoruz.sabah 10.00 kemerburgaz kurtkemeri mesire alanında buluşuyoruz.girişte sağda araçları park eder ve burada toplanırız.ormaniçi patikalar,ayvant bendi kenarından geçip ormana dalacağız.10 ila 15 km arası rotasız bir yürüyüş gerçekleştireceğiz.karadeniz sahilini gören eşsiz manzara yerine kadar ilerleyip burada molamızı vereceğiz.kısırkaya sahillerini ve karadenizi doyasıya seyredip bolca fotoğraf çekip dönüşe geçeriz.yürüyüşümüz yine başlangıç noktamızda son bulacak olup burada serbest zamanla dileyenlerle pikniğimizi yapar dönüşe geçeriz.

etkinlik sorumlusu adem tozkaptı 05438068952

PANDEMİ KURALLARI:  etkinliğimiz özel araçlarlan gerçeklaşecektir.pandemi kurallarına azami dikkat göstereceğiz.pandemi kurallarına tam anlamıylan uymak sosyal bir zorunluluk şahsi bir sorumluluktur .

etkinliğimiz en fazla 10 kişi ile gerçekleştirilecektir.

YEME İÇME NOTU:  kahvaltımızı evlerde yapıp çıkıyoruz.öğlen yemeğimizi atıştırarak geçiştireceğiz etkinlik sonunda piknik var ateş yakacağız ve araçlarımızda ne getirdiysek onları yeriz.akşam yine evlerimizde. 

ULAŞIM:  ulaşımımızı özel araçlarlan sağiıyoruz.özel aracı olmayan arkadaşları,boş yer olması durumunda özel araçlara planlama yapacağız.etkinlik sorumlusuylan koordine edilebilir.KEMERBURGAZ kurtkemeri mesire alanı yol tarifiylen navigasyonla rahatça gelinebilir.

MAALİYET...etkinliğimiz ücretsizdir.ancak aracı olmayan arkadaşlar bindikleri aracın yakıt masrafına ortak olacaklardır.50tl

10:00 | özel araç
Üye Girişi Yapmalısınız.

Gerekli Ekipmanlar

Malzeme Tavsiyelerimiz; Sırt çantası, ayak bileğini saran su geçirmez bot, tozluk, su geçirmez ceket, hafif, kolay kuruyan, rahat ve çok dar olmayan termal giysiler, soğuktan koruyacak polar ceket, eldiven, bere.
 

Sırt çantanızda; Yedekleriniz, yağmurluk veya panço, kafa feneri, düdük, şapka, fular yanınızda olması gerekenlerden. Varsa kullandığınız ilaçlar ve en az 1 litre su bulunmalı. 
 

Yedekleriniz; yağmur veya karda ıslanma riskine karşı tüm giysilerinizi yedek bir çantada getirebilir, bunları yürüyüş süresince araçta bırakabilir ve yürüyüş sonrasında da üzerinize kuru giysilerinizi giyebilirsiniz.

 

Uyarılar

Hava durum ve şartlara göre grup kararı ile programda değişiklikler yapılabilecektir.

Rehber Uyarıları

Kolay Yürüyüş ; 12km ve altında, iniş ve çıkışların fazla olmadığı, sağlıklı ve şehirde yürüyüş egzersizleri yapan, her yaştan, herkesin rahatlıkla yürüyebileceği parkurlardır.

 

Genel Uyarı Metni

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
14 Aralık Pazartesi

226 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 10 Kişi
Kalan : 4 Kişi
ETKİNLİK TAMAMLANDI