ŞİLE HACILLI ŞELALESİ KAMP VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

DERE ŞELALE VE ORMANA DOYACAĞIZ

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
 

                                                 18-19 TEMMUZ  2020

                                             ŞİLE  HACILLI ŞELALESİ

                                          KAMP VE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ 

 Daha önce yürüyüş yaptığımız bölgenin doğasına hayran kalmış ve arkadaşlarlan kamp kurma kararı almıştık.uzunca bir dere kenarında kamp kurmak için heryer uygun.bizden başkada birçok kampçı olacaktır bölgede.dere kenarında güzel bir yere kampımızı kuracağız. 

 NELER YAPACAĞIZ: kamp alanımıza ulaştığımızda dere kenarına yerleşip çadırlarımızı kuruyoruz.kahvaltımızı burada yapıyoruz.biraz dinlendikten ve çevreyi dolaştıktan sonra şelaleye kadar yürüyüp şelalede serinleyeceğiz.ardından kamp alanımıza gelip akşam yemeğini yeriz.akşam kamp ateşi yakıyoruz.sohbet muhabbet eşliğinde geç saatlere kadar oturuyoruz.pazar sabahı sabah kahvaltı ardından spontane bir yürüyüş yapacağız.dileyenler bu yürüyüşe katılmayıp kamp alanında kalabilir veya müstakil çevre yürüyüşü yapabilir.yürüyüş ardından kamp alanımızda öğlen yemeğimizi yeyip toparlanıp dönüşe geçeriz.

 KAMP ALANI İMKANLARI: kamp alanına kadar araç gitmektedir.dolayısıylan yanımıza gerekli gördüğümüz herşeyi alabiliriz.kamp ocağımız ve çay malzememiz var.çeşme bulunmamaktadır ancak doğal bir su kaynağı var.temiz su ihtiyacımızı buradan karşılarız.w.c bulunmamaktadır.doğal ortam.market bakkal vesaire yok.giderken yol üzerinden bütün alışverişimizi yapacağız. 

 YEME İÇME NOTU:yol üzerinde uygun bir yerde alışverişimizi yapacağız.pazar öğlende dahil yiyecek ve içeceklerimizi yanımıza alıyoruz.ateş yakacağımız için sucuk türü bişeyler alabiliriz yanımıza.kamp ocağımız ve çayımız olacak.bardak tabak çatal gibi şahsi malzemelerimizi yanımızda getirmemiz uygun olacaktır.

  Etkinlik, en az 10 ve en çok 14 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Rehber : Adem TOZKAPTI (543-806 8952) 

 

PANDEMİ NOTU:

iki kişilik koltuklarda tek kişi olarak oturulacak

araca binişlerde ateş ölçümü yapılacak 38 derece ve üstü ateşi olanlar katılamayacaktır

etkinlik boyunca maske takılacaktır.yürüyüş esnasında mesafeleri biraz açarak maskesiz yürüyebiliriz

etkinlik boyunca birbirimizle yiyecek ve malzeme paylaşımı yapılmayacaktır

bu kurallar katılımcıların sağlığı açısından önem arzetmektedir.

  Araç güzergahı ve durak kalkış Saatleri : 

07:00  incirli 

07:15  mecidiyeköy
07:25
 Kadıköy Evlendirme
07:30 E-5 Göztepe Medikal Park
07:30 E-5 Kozyatağı Carrefour
07:40 E-5 Bostancı
07:50 E-5 Maltepe
08:00 E-5 Kartal

ANADOLU YAKASINDA SON DURAĞIMIZ KARTAL OLACAKTIR.KARTALDAN ŞİLE OTOBANA GEÇECEĞİZ

 etkinlik sorumlusuyla koordine edilerek diğer ara duraklardanda binilebilir

 Lütfen kalkış saatinden 5 dk. önce durakta olunuz..

 

Maliyet : 

  etkinliğimiz TURSAB seyehat acentası ugo travel ile gerçekleştirilecektir. Ulaşım, acenta masrafı, sigorta paylaşım esasıyla karşılanacak olup kişibaşı 140tl olacaktır.

ETKİNLİKLERİMİZDE TİCARET VE KAR AMACI YOKTUR.ETKİNLİK MALİYETİ PAYLAŞIM ESASIYLAN KARŞILANMAKTADIR.ETKİNLİKLERİMİZE KATILIM YAPIPTA GELMEYEN ARKADAŞLARIN KATILIM ÜCRETİNİ ÖDEMELERİ GEREKMEKTEDİR.BU DURUM DİĞER KATILAN ARKADAŞLARIN HAKKINI KORUMAK AMAÇLIDIR.

BU ETKİNLİĞİMİZDE AİLE İNDİRİMİMİZ UYGULANACAKTIR.AİLE OLARAK GELENLER YANYANA OTURACAKLAR VE HER İKİ KİŞİDEN BİRİSİ YÜZDE 50 İNDİRİMLİ ÜCRET ÖDEYECEKTİR.

 

Araçsız Etkinlik
Üye Girişi Yapmalısınız.

Uyarılar

Genel Uyarı Metni

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
18 Tem Cumartesi

375 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 14 Kişi
Kalan : 0 Kişi
ETKİNLİK TAMAMLANDI