ÇATALCA SUBAŞI KÖYÜ 14KM KOLAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

YENİ VE KEYİFLİ BİR PARKUR YAPIYORUZ

Faaliyetlerimiz İstanbul Valiliği İl Spor Müdürlüğü ve Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından onaylanan yıllık faaliyet plan ve programımız kampsamında, Dağcılık Federasyonu'nun yayımladığı COVID-19 Yönergesine uygun olarak yapılmaktadır.
 

                                        06 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ

                                           ÇATALCA SUBAŞI KÖYÜ

                                           14 KM KOLAY YÜRÜYÜŞ     

  Bu haftasonu cumartesi günü çatalca bölgesinde subaşı köyünde olacağız.daha önce keşfini yaptığımız ve büyük keyif aldığımız 14km kolay bir parkur belirledik.subaşı köyü bahçelerinden,merasından,ormaniçi patikalardan,küçükte olsa bir dere kenarından oluşan tamamen doğa içinde bir yürüyüş gerçekleştireceğiz.

  NOT...Bu etkinliğimizin ulaşımı özel araçlarlan gerçekleştirilecektir. 

  Etkinlik, en az 3 ve en çok 15 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Rehber : Adem TOZKAPTI (543-806 8952) 

 

 ULAŞIM NOTU:  buluşma yerimiz çatalca subaşı köy meydanı olacak. E5 üzerinden veya temden gelip çatalcayı geçtikten sonra subaşı köyüne ulaşılır.köy meydanında caminin yanında uygun yere araçları parkedebiliriz.navigasyon kullanmak çok pratik olacaktır.yürüyüşümüze en geç saat 10.00 başlayacağız.yol ve mesafe gözönüne alınarak 10 dk öncesinde köyde olmamız uygun olacaktır.

özel araçlara en fazla 3 kişi binebilecektir.aracı olmayan arkadaşları boş gelen araçlara planlayacağız.bu konuda katılan arkadaşlar etkinlik rehberiylen iletime geçebilir.benim araçta iki kişilik yer vardır.

 

YEME İÇME NOTU:  sabah kahvaltılarımızı evde yapıp çıkıyoruz.öğlen yemeği için yanımıza birşeyler alalım uygun yer ve uygun zamanda yeriz.akşam yine evlerimizde.

 

PANDEMİ NOTU:  içinde bulunduğumuz salgın nedeniylen maske takma ve sosyal mesafe kuralına herkesin uyması gerekmektedir.bu konu ulaşımda ve etkinlik boyunca kişilerin kendi sorumluluğunda olacaktır.yürüyüş esnasında ormaniçinde mesafemizi koruyarak maskesiz yürüyüş yapabiliriz.aynı şekilde etkinlik esnasında birbirimizle yiyecek ve malzeme paylaşımı yapılmamasıda uygun olacaktır.

 

MAALİYET: bu etkinliğimiz ücretsizdir.ancak aracı olmayan arkadaşlar planlama sonucu binecekleri aracın yakıt masrafına ortak olacaklardır.50 tl   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Araçsız Etkinlik
Üye Girişi Yapmalısınız.

Uyarılar

Genel Uyarı Metni

Dağcılık, Dağcılık Eğitimleri, Kaya Tırmanışı, Yapay Duvar Tırmanışı, Doğa Yürüyüşü, Kar Yürüyüşü, Zor YürüyüşUzun Mesafe YürüyüşüKolay Yürüyüş, Kısa Mesafe Yürüyüş, Keşif Yürüyüşü, Fotoğraf Gezisi Yürüyüşü, Gece Dolunay Yürüyüşü, 

  • Kamp, Kamp Etkinlikleri, Kampçılık, Dağ Kampçılığı, Yaz ve Kış Kampçılığı, Orman kampı, Deniz kampı, Kamplı Yürüyüş, 

  • Mağaracılık, Dalış Ve Su Sporları, Rafting, Kanoculuk, Yamaç Paraşütü, Parasailing, Kayak, Snowboard Etkinlikleri,

  • İstanbul Sanat Etkinlikleri (Tiyatro, Opera, Müzikal, Müzikli Oyun), Yemek Organizasyonları, Sosyal Sorumluluk Etkinlikleri, Toplantı Eğitim Sunum Seminer, Özel Etkinlikler, 

  • Bisiklet Etkinlikleri, Bisiklet Binme Organizasyonu, 

  • Yurtiçi Dağ Faaliyeti, Yurtdışı Dağ Faaliyeti, Yurtiçi Kültürel Etkinlik, İstanbul içi Şehiriçi Kültürel Etkinlik, Yurtdışı Kültürel Etkinlik,

alanlarında üyeleri için etkinlikler düzenleyerek faaliyette bulunmaktadır. 

Seyahatler yasalara uygun şekilde TURSAB Acentaları tarafından organize edilmektedir.
6 Haziran Cumartesi

417 Gün Sonra Başlayacak


Limit : 12 Kişi
Kalan : 2 Kişi
ETKİNLİK TAMAMLANDI